Nowe aparaty USG w poradniach specjalistycznych

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza została wyposażona w nowoczesny aparat ultrasonograficzny Voluson S8 marki General Electric.

Aparat jest jednym z najnowocześniejszych proponowanych aktualnie na rynku, pozwala na uzyskanie najwyższej jakości obrazów cyfrowych podczas badań położniczo-ginekologicznych z trybem obrazowania 2D/3D/4D w wysokiej rozdzielczości HD oraz możliwością zapisu obrazu na nośniku DVD na życzenie pacjentki.

Więcej informacji oraz przykładowe obrazy badań na stronie internetowej producenta: http://www.gehealthcare.com/usen/ultrasound/voluson/international/voluson-s8.html#/image-quality    

Drugi z aparatów to echokardiograf Vivid S5 tej samej marki stosowany w Poradni Kardiologicznej oraz Poradni Chorób Naczyń. Aparat umożliwia m.in. wykonywanie badań przepływów naczyniowych metodą Doppler-Duplex w kolorze oraz echo serca.

Zakup jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

ostania aktualizacja: 2013-05-23